Systémy měření průtoku plynu pro cisternové vozy Corio T

Systémy měření průtoku plynuSystém měření Corio T je určen k montáži na cisternová vozidla LPG a používá se k měření LPG (hmotnosti a množství) v reálném čase během výdeje. Systém měření je certifikován podle evropské směrnice 2004/22/ES o měřicích přístrojích a jde o standardní prvek výbavy všech našich cisternových vozidel (distribuční verze).

Systém je vybaven technologií GPS a funkcemi vzdáleného on-line přenosu dat z místa prodeje a okamžité fakturace. Systém Corio T s vysokou přesností měření (0,2 %) poskytuje okamžitou informaci o složení a kvalitě plynu na základě měření hmotnosti a hustoty v reálném čase a teploty. Z vytisknutých údajů na příjmovém dokladu získá zákazník skutečnou informaci o výrobku, který kupuje, a o jeho kvalitě.

Systémy měření průtoku plynuSystém měření se skládá z hydraulické části vyrobené společností Endress-Hauser nebo Emerson, elektrické části – vyhodnocovací jednotky, typ KMV3150-CorioTank, která se používá k vyhodnocení a řízení elektronických výstupů a vstupů. Systém je vybaven LCD displejem a tiskárnou EPSON.

Na multifunkčním LCD displeji a na účtence jsou pro zákazníka uvedeny tyto informace:

  • Okamžitá informace o výdeji v kilogramech a litrech zároveň
  • Okamžitá informace o hustotě plynu a směsi propan-butanu v %
  • Aktuální čerpací výkon v kg/min.
  • Informace o kompenzaci teploty při 15 °C

Systémy měření průtoku plynuSystém může být volitelně vybaven technologií GPRS/GPS nebo GLONASS, která nabízí tyto funkce:

  • Přenos dat do centrálního zákaznického serveru
  • On-line monitorování trasy vozidla a informace o výdeji z cisternového vozu
  • Okamžitá fakturace vydaného plynu z kanceláře plynárenské společnosti.
 

Novinky

  • 08/2023

    Zúčastníme se LPG Week v Římě 13.-17. listopadu 2023 (35. světové fórum LPG). Přijďte nás navštívit na náš stánek 214. Forum & vystava se budou konat v la Nuvola – Roma Convention Center.

archiv novinek

Kontakty

KADATEC s.r.o.
Sídlo:
Zdislavice 218
257 64 Zdislavice

tel.:   cz +420 317 705 090
fax: cz +420 317 705 071
mobil: cz +420 724 850 699

 

všechny kontakty