O společnosti

Profil společnosti a předmět podnikání

o-spolecnosti2

Firma KADATEC je výrobcem malých a velkých nádrži na skladovaní propan-butanu, čerpacích modulů a autocisteren. Vyrábíme v nové výrobní hale a na nových strojích.

Výrobní, inženýrské a obchodní aktivity firmy jsou směrovány do oblasti zkapalněných plynů, zejména LPG. Cílem aktivit je podporovat LPG jako alternativu jiným energiím v domácnostech a v průmyslu.

Naši podnikatelskou činnost jsme zahájili v roce 2006 jako obchodní a inženýrská firma v oblasti LPG, postupně rozšiřuje nabídku LPG technologií. V letech 2011-2012 jsme vybudovali nový moderní závod na výrobu nádrži na skladování LPG, s výrobní kapacitou 12.000 nádrži ročně, a v roce 2012 zahájili výrobu. Naše nádrže jsou vyráběny na nových a moderních strojích. Tímto dosahujeme výrobní kvality a produktivity práce.

S cílem nabídnout kompletní technologické řešeni pro použiti LPG, spolupracujeme s předními světovými výrobci LPG technologií. Rovněž pokračujeme v našich vlastních vývojových činnostech ve spolupráci s technickými univerzitami. Geograficky spolupracujeme s firmami západní a východní Evropy, států bývalého Sovětského svazu a USA.

Naše aktuální nabídka zahrnuje kompletní technologické řešení pro domácí, průmyslové a automobilové odvětví. Na Vaše přání jsme schopni připravit technologické projekty pro naše výrobky s prezentací ve 3D.

Naše výrobky splňují evropské normy, a jsou certifikovány dle Evropských standardů ISO, modul B+D, a EAC.

Naše aktivity

V oboru LPG, se aktivity společnosti orientují jak na technologie vytápění plynem tak i na technologie spojené s distribucí a provozem čerpacích stanic LPG. Naše aktivity zahrnují:

  • Výrobu nádrží na skladování propan-butanu.
  • Projektování, vývoj, výrobu, prodej nádrží, autocisteren a čerpacích stanic na LPG.
  • Vývoj, výrobu, prodej a servis regulační, měřící techniky a výdejních stojanů pro LPG.
  • Vývoj kompaktních systémů LPG technologií formou modulárních nádrží/kontejnerů, výparníkových bloků.
  • Vývoj a výrobu příslušenství k nádržím LPG (telemetrie, katodická ochrana).
  • Zastoupení firem Algas-SDI, Corken, SRG, REGO, Gilbarco/Veeder-Root.

Firma je orientována na budoucnost v aplikaci zdrojů energii. LPG vidíme jako alternativní zdroj, který umožňuji nezávislost na centrálních distributorech (např. výroba syntetického zemního plynu, výroba elektřiny z LPG atd.) a v budoucnosti i samostatnost (individuální vytápění, domácí kogenerační jednotka, domácí čerpací stanice).

Naše krédo je, že vše už je vymyšlené a musí být jenom správně a v čas použito.

 

Novinky

  • 08/2023

    Zúčastníme se LPG Week v Římě 13.-17. listopadu 2023 (35. světové fórum LPG). Přijďte nás navštívit na náš stánek 214. Forum & vystava se budou konat v la Nuvola – Roma Convention Center.

archiv novinek

Kontakty

KADATEC s.r.o.
Sídlo:
Zdislavice 218
257 64 Zdislavice

tel.:   cz +420 317 705 090
fax: cz +420 317 705 071
mobil: cz +420 724 850 699

 

všechny kontakty